تبلیغات
باشگاه خبر گزاری کامپیوتر ایرانیان - نسخه بتای آفیس ۳۶۵ از راه رسید
باشگاه خبر گزاری کامپیوتر ایرانیان
نسخه بتای آفیس ۳۶۵ از راه رسید
ارسال در تاریخ شنبه 3 اردیبهشت 1390 توسط yas & ali

مایکروسافت یک نسخه بتای عمومی از نرم افزار آفیس ۳۶۵ خود را در دسترس عموم قرار داده است.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از فارس، تفاوت این نسخه از نرم افزار آفیس با نسخه های قبلی آن اتکاء این نرم‌افزار به فناوری کلود است. این در حالی است که نسخه های قبلی آفیس امکانات محدودی برای کاربران آنلاین داشتند.

حال مایکروسافت با عرضه این محصول متفاوت در تلاش است تا توجه کاربران وب و اینترنت را هم به محصولات خود جلب کند.

امکانات این آفیس که به طور آنلاین با استفاده از سرورهای متعدد مایکروسافت عرضه می شود در ۳۸ کشور جهان و از جمله بسیاری از کشورهای اروپایی ، آسیایی و آمریکا در دسترس است. امکانات آفیس ۳۶۵ به شیوه های مختلف و در انواع متنوع طراحی شده تا کاربران و به خصوص کاربران تجاری بتوانند بر اساس نیازهایشان از بسته های متفاوتی از این سرویس بهره مند شوند.

در آفیس ۳۶۵ امکانات نرم افزارهای مشهور و جانبی آفیس اعم از ورد، اکسل، پاورپوینت و وان نوت گنجانده شده تا کاربران تنها با استفاده از مرورگر اینترنتی خود بتوانند به این امکانات دسترسی داشته باشند. به اشتراک گذاری انواع فایل و ویرایش آنها نیز با استفاده از کلمه عبور و سرویس SharePoint Online ممکن خواهد بود.

Lync Online یکی دیگر از امکانات این مجموعه است که به کاربران امکان می دهد از طریق یک مسنجر صوتی و ویدیویی با دوستان و همکارانشان گفت‌وگو کنند و قرارهای کاری مشترک ترتیب داده و در مورد برنامه های آفیس به بحث و تبادل نظر بپردارند.

Exchange Online یکی دیگر از بخش های این سرویس برای تبادل ایمیل، استفاده از تقویم آنلاین، ایجاد فهرست تماس و همگام سازی اطلاعات کاربر بر روی رایانه شخصی، تلفن همراه در نظر گرفته شده و با رایانه های شخصی، مک، آیفون، آندروید ، بلک بری و ویندوز فون سازگار است.
طبقه بندی: جدیدترین اخبار،