تبلیغات
باشگاه خبر گزاری کامپیوتر ایرانیان - كارت حافظه هایی با حافظه قوی
باشگاه خبر گزاری کامپیوتر ایرانیان
كارت حافظه هایی با حافظه قوی
ارسال در تاریخ پنجشنبه 2 دی 1389 توسط yas & ali

بیشتر مردم سامسونگ را به عنوان سازنده تلویزیون ، مانتیتور ، لوازم خانگی ، دوربین و تلفن همراه می شناسند اما این برند مطرح به تازگی ساخت كارت های حافظه را نیز در زمره تخصص های خود قرار داده و سه نوع كارت مشهور cf ، sd ,micro sd را در اختیار علاقمندان قرار داده است.

بدنه كارت ها SDHC كلاس شش سامسونگ دارای پوششی از فلز تراش دار هستندكه علاوه بر حس كیفیت ، استحكام و مقاومت بسیار بالایی دارند . بدنه كارت های حافظه سامسونگ در برابر نفوذ آب به طور كامل مقاومت دارد و بخش حافظه ای آن در پوششی از مواد عایق بسته بندی شده است.

بدنه فلزی و ساختار خاص همچنین مقاومت زیادی به آنها بخشیده است.این كارت ها فشار 50g و خمش 60 نیوتونی را به سادگی تحمل می كنند. سرعت نگارش داده برابر 12 مگابایت در ثانیه و سرعت خواندن در آن برابر 17 مگابایت در ثانیه است . این ركورد در عمل نیز مشاهده می شود كه برای انتقال اطلاعات بسیار مناسب است. این سری از كارت های حافظه برای طیف وسیعی از دوربین های دیجیتالی از كامپكت گرفته تا حرفه ای كاربر دارد و می تواند مزیت عكاسی پیاپی با سرعت مناسب را برای كاربر به ارمغان بیاورد.

از مزایای دیگر كارت های ساخت سامسونگ می توان به مقاومت آنها به میدان مغناطیسی اشاره كرد كه در شرایط كارخانه ای و كارگاهی به عكاس آزادی عمل زیادی می دهد.

مشخصات ذكر شده در مورد كارت های cf و micro sd سامسونگ نیز صدق كند.بنابر این دارندگان تلفن های همراه و دوربین های قدیمی تر نیز می توانند از مزایای آن استفاده كنند.

منبع : DPreview.com 
طبقه بندی: ذره بین،