تبلیغات
باشگاه خبر گزاری کامپیوتر ایرانیان - آمادگی مخابرات برای عرضه نامحدود اینترنت
باشگاه خبر گزاری کامپیوتر ایرانیان
آمادگی مخابرات برای عرضه نامحدود اینترنت
ارسال در تاریخ یکشنبه 5 دی 1389 توسط yas & ali
مخابرات با ایجاد یک شبکه گستردهIP در سراسر کشور، قابلیت سرویس دهی به متقاضیان اینترنت در سراسر کشور با هر میزان پهنای باند را فراهم آورده است.
شرکت مخابرات ایران با ایجاد یک شبکه گستردهIP در سراسر کشور و اتصال به دروازه های پرظرفیت بین الملل از طریق بستر فیبر نوری در مسیر های مختلف ارتباطی و با اتصال مستقیم به اصلی ترین نقاط دنیا، قابلیت سرویس دهی به متقاضیان اینترنت در سراسر کشور با هر میزان پهنای باند را فراهم آورده است. 

دراین دسته از خدمات ارتباط سایت مشتری تا نزدیکترین مرکز مخابراتی توسط مودم هایDSL و از طریق یک زوج سیم مسی بقرار و به این شکل امکان اتصال به شبکه IP ملی و نیز شبکه اینترنت جهانی به صورت متقارن فراهم می شود. در صورت نیاز به پهنای باندهای بالاتر از ۴ مگابیت این ارتباط از طریق فیبر نوری برقرار خواهد شد. 

با توجه به ایجاد یک بستر وسیعIP در سطح کشور با گستردگی در مراکز همه استان ها و همچنین قابلیت دسترسی همه شهرهای به این شبکه از طریق شبکه های دسترسی استانی، شرکت مخابرات ایران سرویسی به نام اینترانت به متقاضیان ارائه می کند که در این سرویس نشانی اینترنتیPrivate در داخل کشور بصورت یکتا و سازمان دهی شده تخصیص داده می شود. 

با اتصال متقاضیان به این شبکه امکان دسترسی به همه نودها ومیزبان های داخل کشور فراهم می شود. 

امکان دستیابی به تمامی میزبان ها ومراکز داده داخلی، تامین بستر ارتباطی برای اتوماسیون اداری ، تامین بستر ارتباطی برای ارائه خدمات عمومی و قابلیت اتصال آدرس های اینترنتی به میزبان های موجود در شبکه اینترانت از جمله مزایای اتصال به شبکه IPملی (اینترانت) است.طبقه بندی: اخبار کامپیوتر، اخبار اینترنت، اخبار فناوری اطلاعات،